3 березня у групі ІІІ 6 проведено показове практичне заняття з англійської мови за професійним спрямуванням.
Тема заняття- "Кісткова система: скелет, кістки, суглоби та їх хвороби".
Викладачці Байструк Анні Іванівні вдалось провести його цікаво та пізнавально.
Незважаючи на повітряну тривогу, заняття відбулося, адже проводилося у безпечній авдиторії цокольного поверху.
Студенти були залучені до різних видів мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, аудіювання, письма. Ними проявлена активність у виконанні різних видів завдань: лексичних та фонетичних вправ, монологічних повідомлень, граматичних тестів, вправ на розуміння прослуханого (пісня та відео).Різноманітні цікаві вправи, неординарні креативні методи перевірки вивченого зробили заняття цікавим та динамічним.