Новини

Практичний семінар щодо здорового способу життя

     Напередодні Всесвітнього дня здоровя, 5 квітня, відбувся практичний семінар «Здоровий і активний спосіб життя – невід’ємна частина ментальності та стилю життя суспільства». В ньому взяли участь і представники КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165).
     Такий практичний семінар організував «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» для педагогічних працівників ЗФПО. Проходив він в онлайн-режимі. Його учасниками стали й представники ІФМФК – заступниця директора з виховної роботи Наталія Валеріївна Мальованчук та кілька керівників груп.
     Спікерами заходу були представники комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, заступники директорів з виховної роботи, практичні психологи.
     Під час практичного семінару були розглянуті такі питання:
  • • педагогічні технології формування культури здоров’я особистості;
  • • психологічний супровід формування здорового способу життя й зміцнення здоров’я;
  • • превентивні заходи щодо профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі (тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія);
  • • місце та роль самої молоді у формуванні здорового способу життя тощо.
     Тематика семінару співзвучна з Всесвітнім днем здоров’я, адже саме спосіб та умови життя мають найбільший вплив на стан нашого здоров’я. Людина, яка нехтує елементарними правилами його збереження, допускає залежність від шкідливих звичок, рано чи пізно змушена витрачати значні кошти на відновлення здоров’я. Все це педагогічні працівники мають пояснювати здобувачам освіти, допомагаючи молоді формувати культуру здоров’я особистості.
     Учасники семінару отримають сертифікати (8 годин).
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165