Новини

Екзаменаційна сесія для здобувачів освіти ІІ курсу

     21 червня в КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР розпочалась екзаменаційна сесія для здобувачів освіти ІІ курсу спеціалізацій «Сестринська справа» та «Лікувальна справа». Відповідно до навчального плану вони складають іспити з двох освітніх компонент: «Основи медсестринства» («Догляд за хворими та ММТ») й «Анатомія та фізіологія людини».
     Кожен іспит складається з 2 етапів: І – тестовий контроль та ситуаційні задачі (описові завдання) на освітній платформі Moodle;
     ІІ – з анатомії та фізіології людини – усна відповідь на запитання з демонстрацією на таблицях, муляжах, макетах тощо; з основ медсестринства (догляду за хворими) – демонстрація практичних навиків.
     Слід зауважити, що з метою якісної підготовки до іспитів, закріплення програмового матеріалу, щодня (за бажанням здобувачів освіти і у вихідні дні), проводяться консультації в онлайн-форматі, а напередодні іспиту  - в очній формі.
     З метою вивчення якості знань здобувачів освіти, підготовки до складання ДПА у формі ЗНО (НМТ) та ЄДКІ в 2024 році з 19 червня у коледжі проводиться моніторинг якості знань здобувачів освіти, для яких не передбачено складання іспитів: І курс спеціалізації Сестринська справа та Лікувальна справа - у формі мультипредметного тестового контролю (включає завдання з  предметів: українська мова, математика, історія України та іноземна мова) та ІІІ курс спеціалізація Сестринська справа – у формі мультидисциплінарного тестового контролю (включає завдання з  освітніх компонент: медсестринство в акушерстві, медсестринство в гінекології, медсестринство в інфектології, медсестринство в офтальмології, медсестринство в оториноларингології, медсестринство у внутрішній медицині, медсестринство в хірургії та медсестринство в педіатрії).
     Здобувачі освіти І курсу спеціалізації Акушерська справа 09 та 13 червня вже успішно склали іспити з двох освітніх компонент: «Основи медсестринства» й «Анатомія та фізіологія людини» і з 14 червня проходять виробничу практику з основ медсестринства.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165