Новини

Продовжуємо освоєння домедичної допомоги

     В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) викладач хірургічних дисциплін Володимир Миколайович Яцків для здобувачів освіти (група І-1) провів тренінг на тему «Домедична допомога. Оцінка стану потерпілого. Визначення основних ознак життя».     
     Домедична допомога відіграє важливу роль у збереженні життя та полегшенні стану потерпілого до приходу медичних працівників. Однак перед тим, як надавати допомогу, необхідно правильно оцінити стан постраждалої особи та визначити основні ознаки життя.
     Студенти закріпили навики накладання джгутів типу CAT, з якими ознайомлювались на попередньому тренінгу. Дізнались, як безпечно для себе та потерпілого оцінити його стан та правильно визначати основні ознаки життя (свідомість, дихання, пульсацію).
     Серія таких тренінгів призначена для готовності людини, навіть без медичної освіти, мати можливість врятувати не лише своє життя, але й надати правильну домедичну допомогу постраждалим в побутових умовах.
     Інструктор військово-медичної допомоги формату DCC Володимир Миколайович Яцків на волонтерських засадах проводить такі тренінгові не лише студентам коледжу, але й працівникам різних сфер діяльності, в тому числі військовослужбовцям.
     Пам’ятаймо: твої руки можуть врятувати життя близької людини.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165