Новини

Тренінг з домедичної допомоги для сестер/братів медичних

     Завершився цикл тренінгів, які проводились у осінньому семестрі для слухачів відділення післядипломної освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165). Шостого грудня навчальний тренінг «Домедична допомога в умовах бойових дій» провели тренери курсу «Бойовий медик» Леся Романівна Марковецька – сестра медична ДУ ТМО МВС по Івано-Франківській області та Володимир Миколайович Яцків – голова циклової комісії хірургічних дисциплін коледжу.

     Сімнадцять медичних сестер закладів охорони здоров’я області ознайомилися з основними протоколами TCCC, алгоритмом MARCH та оволоділи практичними навичками надання допомоги в умовах військових дій для цивільних людей: проведення швидкого огляду, сортування, евакуації; зупинки критичних кровотеч за допомогою джгутів турнікетів, проведення тугої тампонади рани, накладання тиснучої пов’язки; роботи з бандажами та ІПП; користування військовою індивідуальною аптечкою, об’єм та вид допомоги на кожному етапі; надання допомоги при пошкодженнях грудної клітки, судомних нападах, опіках, удавленні (прийом Геймліха).

     Всі учасники тренінгу відпрацювали на фантомах проведення серцево-легеневої реанімації, оволоділи особливостями СЛР із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, провели самооцінку набутих в результаті навчання знань, компетентностей і практичних навичок та отримали сертифікати.

     У 2024 році у «Календарний план підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою Івано-Франківської області» включено проведення восьми навчальних тренінгів на базі відділення післядипломної освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165).

     Організатори та учасники тренінгу висловлюють щиру подяку за сприяння та допомогу в організації і проведення тренінгів для молодших спеціалістів з медичною освітою Наталії Степанівні Ружило – експертці департаменту охорони здоров’я ОДА, заступниці медичного директора з медсестринства КНП «Обласна клінічна лікарня» Івано-Франківської обласної ради. 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165