Новини

Семінар-навчання "Домедична допомога"

     Семінар-навчання "Домедична допомога" на базі КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165).
     У коледжі провели семінар-навчання "Домедична допомога", організований управлінням праці Івано-Франківської міської  ради для працівників підприємств та установ комунальної форми власності, на виконання заходів передбачених в Програмі поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2024-2028 роки Івано-Франківської міської територіальної громади.
     Голова циклової комісії хірургічних дисциплін Володимир Миколайович Яцків провів із слухачами практичні заняття на яких відпрацювали навички: зупинка кровотеч за допомогою джгутів САТ; проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР), у т.ч особливості проведення СЛР із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора. 
     На реанімаційному тренажері-симуляторі, який коледж отримав у подарунок від Klinikum Ernst von Bergmann gGmbH (Потсдам, Німеччина), слухачі оцінювали параметри роботи дихальної та серцево-судинної системи.
     Кожен з учасників семінару спробував накласти самостійно джгут та отримав інформацію від викладача про правильність його накладання, а також відпрацювати СЛР на манекенах з індикацією правильного її виконання.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165