Новини

Відзначення Всесвітнього дня здоров’я: зустріч з богатирем і спортивні естафети

     Традиційно до Всесвітнього дня здоровя, який відзначається 7 квітня, в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) спільно з Івано-Франківським міським центром фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» проводять спортивні акції. Таке календарне свято приурочене до дати ухвалення статуту Всесвітньої організації охорони здоровя і відзначається з 1948 року.
     Дбати про здоров’я – основна ідея і заклик Всесвітнього дня здоров’я. Для майбутніх медичних працівників тематика такого календарного дня має ширше значення, адже вони повинні і самі дбати про власне здоров’я, і виступати популяризаторами здорового способу життя. Адже стан здоров’я людини визначають чотири основні чинники: спосіб та умови життя, екологія довкілля, спадковість і рівень медичного обслуговування. Саме спосіб життя, збалансоване харчування, споживання чистої води, заняття фізкультурою і спортом мають найбільший вплив на наше здоров’я.
     Напередодні такого календарного свята, 5 квітня, до здобувачів освіти ІФМФК завітали в. о. директора міського центру «Спорт для всіх», майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, рекордсменка України зі спортивної ходьби Христина Юдкіна і заступник директора центру, відомий прикарпатський стронгмен, чемпіон України зі штовхання ядра серед юніорів, багаторазовий рекордсмен України, учасник шоу «Україна має таланти» Назарій Павлів. Вони розповіли студентам про олімпійський рух, прикарпатських олімпійців, поділилися секретами активного і здорового способу життя. Назарій презентував вправи своєї стандартної розминки при підготовці до змагань. Провели також два конкурси – зі стрибків на скакалці і з надування кульок, переможці яких отримали медалі та призи від Івано-Франківського міського центру «Спорт для всіх».
    Захід продовжили «Веселі старти», які організували заступниця директора з виховної роботи Наталія Валеріївна Мальованчук, викладачі фізичного виховання Ярослав Михайлович Демків, Надія Романівна Мацевко, Тетяна Іванівна Соя. У спортзалі студенти першого курсу ОПП Сестринська справа змагалися у п’яти естафетах. Треба було проявити спритність, показати спортивні здібності і командну гру. Назарій Павлів і Христина Юдкіна були членами журі і вітали переможців.
    Спортивне життя коледжу є цікавим і насиченим не лише у час календарних свят. Щочетверга  проводяться футбольні зустрічі команд викладачів і студентів (тренер Ярослав Михайлович Демків). На днях команда ІФМФК з волейболу, яку готує Надія Романівна Мацевко, посіла четверте місце на першому відкритому турнірі пам’яті загиблих захисників – випускників Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу. Всі виступи і змагання спортсменів коледжу підтримують дівчата-черлідерки, з якими займається Тетяна Іванівна Соя. Сьогоднішні спортивні естафети також супроводжували їхні виступи.
    А загалом спортивне свято вдалося. Було азартно, весело, цікаво – заряд позитивних емоцій отримав кожний.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165