Новини

Зустріч з представниками ІІІ ОШБр

    В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) 18 квітня відбулася зустріч з бійцем Третьої окремої штурмової бригади на псевдо "Тренер" та представником молодіжної організації «Центурія». Задля безпеки зустріч проходила в укритті на нульовому поверсі ІФМФК.
     Здобувачі освіти першого, другого і четвертого курсів ОПП Сестринська справа і Лікувальна справа прийшли на зустріч, щоб почути інформацію про цей військовий підрозділ. 
     "Тренер" розповів про себе і побратимів з бригади. Цей добровольчий підрозділ був сформований у перші дні повномасштабного вторгнення на принципах легендарного «Азову». Його засновником є перший командир полку «Азов» Андрій Білецький. Особливість цієї бригади – інноваційність і гнучкість в нових технологіях ведення війни (автоматизація управління, зв’язок, радіоелектронна боротьба, безпілотні системи). Як наголосив      "Тренер": «командність, ідейність і дух постійного саморозвитку роблять будь-який підрозділ достатньо дисциплінованим». Третя штурмова воювала на Запорізькому напрямку, звільняла Херсонщину, обороняла Бахмут, вела складні бої біля Авдіївки. І боротьба триває…
     Було дуже багато запитань військовому від студентів: з якого віку можна записатися в ІІІ ОШБр; яка необхідна освіта, щоб стати бойовим медиком; скільки триває підготовка бійця; яка ситуація на фронті була в останні місяці, чи достатнє забезпечення; які вимоги щодо надання невідкладної допомоги на передовій та інші.
     Здобувачі освіти дізналися також про молодіжну організацію «Центурія». Це новітня організація українських націоналістів, що базується на світоглядних засадах Української державності та Європейської традиції.
     Гості зустрічі акцентували увагу присутніх на важливості бути готовими до дій в надзвичайних ситуаціях та працювати над собою в плані фізичної та психологічної стійкості. Тому Тренер розповів студентам про регулярні вишколи ІІІ ОШБр під назвою "Хто ти воїн?", які може пройти кожен, хто хоче протестувати себе та здобути нові знання - корисні як для цивільного, так і військового життя.
Пресцентр коледж.

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165