Новини

Студентська науково-теоретична конференція завершилася

     Упродовж трьох днів в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) проходила студентська науково-теоретична конференція дослідницько-пошукових та інформаційних робіт. Завершальний захід 13 червня був спільним для здобувачів освіти третього і четвертого курсів.
     Більшість тем, над якими працювали старшокурсники, є практично орієнтованими.  І такий інтерес до поглибленого вивчення медичних дисциплін зрозумілий.
     Здобувачки освіти групи ІІІ-3 Анастасія Короташ, Катерина Пронюк та Марія Ящук працювали над темою “Діабет і школа: 13 речей, які повинен знати вчитель про діабет 1-го типу у дитини” (керівниця Ольга Петраш). Ще одна робота з педіатрії “Вплив факторів перинатального ризику на тяжкості перебігу гемолітичної хвороби новонароджених”.  Її підготували студентки групи ІІІ-1 Марія Швець і Вікторія Федорошин (керівниця Лілія Скорупська).
     Під керівництвом Ярослава Гарка виконані дві студентські роботи: “Інфаркт міокарда актуальна проблема сучасності”, підготували  здобувачі освіти групи ІІІ-5 Олександр Сенів та Соломія Петрів; “Ревматизм вирок назавжди?”, виконали Петро Аннюк і Олександра Гордієнко (група ІІІ-1).
     Актуальною у часі війни є розповідь про вогнепальні поранення, яку підготував студент групи ІІІ-5 Олександр Сенів (керівник Микола Веприняк).
     Дві роботи  під керівництвом Василя Василюка і Володимира Яцківа виконали здобувачі освіти групи ІІІ-1 Ангеліна Кравець “Реабілітація при ендопротезуванні кульшового суглоба” та Даниїл Сіняговський “Регенерація нервової системи”. 
     Попри те, що випускний курс потребує особливої зосередженості на навчанні, відпрацюванні практичних навичок, підготовці до ЄДКІ, і здобувачі освіти ІV курсу знаходили час для дослідницько-пошукової роботи. На конференції Ксенія Ципалєва (група ІV-5) виступила на тему “Вірус папіломи людини як основний фактор ризику розвитку шийки матки, особливості діагностики та профілактики у осіб юнацького та молодого віку” (керівниця Альона Валовіна), а Інна Білецька і Андріана Васечко з групи ІV-4 під керівництвом Олександра Цибаньова підготували роботу на тему “Шкідливі звички”.
     Актуальною в часі московсько-української війни була тема дослідження здобувачки освіти групи IV-2 Олександри Тичковської: “Ефективність, сучасні виклики та аналіз стану домедичної допомоги”, підготовлена за тематикою тренінгів з надання долікарської допомоги, які впродовж трьох місяців проводили фахівці ІФМФК в освітніх закладах області. Відповідно узагальнено досвід такого навчання від Володимира Яцківа, Петра Годованця, Миколи Веприняка, Василя Василюка. 
     Студентська науково-теоретична конференція дослідницько-пошукових та інформаційних робіт, яка традиційно проводиться в ІФМФК до Дня науки, а тепер була приурочена і до 85-річчя коледжу, завершилася. Загалом за три дня було представлено 23 студентські роботи. 
     Цьогоріч дещо змінено відзначення кращих. Вирішено не присуджувати перше-друге-третє місця, а є дев’ять номінацій, і у кожний з трьох днів конференції по три роботи, які найбільше відповідають одній або кільком номінаціям, виділяли серед інших. У третій день конференції кращими визнані Ксенія Ципалєва, Даниїл Сіняговський та Олександр Сенів.
     За словами заступника директора з навчально-виробничної роботи Василя Миколайовича Василюка, залучення здобувачів освіти до такої дослідницько-пошукової діяльності сприяє підвищенню інтересу до оволодіння знаннями, поглибленому вивченню освітніх компонент, здобуттю навичок аналітичної роботи.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165