Новини

Засідання педагогічної ради

     20 жовтня 2016 року в коледжі відбулося планове засідання педагогічної ради. Педагоги обговорили ряд важливих питань, які мають значення у системі навчально-виховного процесу закладу.
     Так, зокрема, робоча група у складі п’яти викладачів, очолювана головою циклової методичної комісії терапевтичних дисциплін Р. Константюком, досліджувала тему: “Сучасні освітні технології як засіб формування ключових компетентностей у студентів на заняттях педіатрії” за останні два роки. Був ретельно проаналізований вагомий доробок викладачів педіатричних дисциплін, інноваційні методи, позааудиторну та дослідницько-пошукову роботу студентів під керівництвом наставників. Робоча група підготувала пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховної роботи. Відбулося також обговорення актуальних питань викладання дисципліни. Педагогічна рада затвердила проект рішення з даного питання.
     Грунтовним був виступ заступника директора з навчально-виробничої роботи Я. Гарка, який проаналізував наступне питання порядку денного педагогічної ради: “Дослідницько-пошукова робота студентів – шлях до професійної майстерності”. Під час обговорення члени педагогічної ради висунули цілий ряд цікавих пропозицій та побажань на цю тему а також погодились з тим, щоб збільшити кількість номінацій та відновити щорічний, а не періодичний випуск збірника дослідницько-пошукових робіт студентів, приурочивши його до Дня науки та завершення навчального року.
     Кілька важливих питань було обговорено у “Різному”. Вперше на засіданні педагогічної ради була застосована така форма співпраці між членами педагогічного колективу, як публічна допомога тим викладачам, які її потребують.
 
Секретар педради Смицнюк Л.Ф.

 

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Пошук