Новини

Батьківські збори

      22.11.2019 р. у Івано-Франківському базовому медичному коледжі проведено збори батьків студентів першого курсу спеціалізацій «Сестринська справа», «Лікувальна справа».
      Цього разу на батьківських зборах були присутні не тільки батьки та адміністрація коледжу, а й співробітники ювенальної превенції, які розповіли дорослим про небезпеку, яка може підстерігати їх дітей. Чого потрібно остерігатися, залишаючи дитину одну вдома, яким чином шахраї маніпулюють неповнолітніми.
      Така співпраця є результативною, адже батьки – це найважливіші люди у житті дітей та підлітків.
       Начальник відділу ювенальної превенції головного управління національної поліції в Івано-Франківській області, підполковник поліції Алла Володимирівна Бойчук, порушила декілька важливих питань, які актуальні у сучасному середовищі підлітків, акцентувала увагу на тому, що батьки повинні обов’язково знати коло спілкування дітей та контролювати їх поведінку. Не дозволяти неповнолітнім відвідувати розважальні заклади, де у вільному доступі є спиртні напої та тютюнові вироби. Крім того, контролювати інтернет-спілкування підлітків, адже у соцмережах існує дуже багато спокус та винахідливих зловмисників, які можуть нашкодити довірливим дітям.
     Алла Бойчук підкреслила, що завжди готова зустрітися зі студентами та надати будь-яку допомогу кожному підліткові.
     Актова зала навчального закладу була заповнена вщент, що свідчило про значний інтерес батьків до успіхів своїх дітей та майстерності педагогів-наставників.
     Адміністрація та педагогічний колектив доклали максимальних зусиль, щоб студенти  за короткий період навчання отримали ґрунтовні знання та мали можливості творчого розвитку. Значна частина студентської молоді показала добрий та високий рівень знань у навчанні.
     Батьківські збори відбулися у дружній  родинній атмосфері. Присутні  обмінялися думками з приводу підготовки молодших медичних спеціалістів. Дирекція та педагогічний колектив  вдячні батькам за те, що обрали для своїх дітей саме наш навчальний заклад своєрідним стартовим майданчиком для успішної життєвої дороги. І недарма, бо Івано-Франківський базовий медичний коледж є одним із найавторитетніших в Україні за якістю підготовки медичних кадрів.       
     Після закінчення загальноколеджних зборів відбулися зустрічі  батьків з керівниками навчальних груп.
     Адміністрація коледжу висловлює подяку підполковнику поліції Бойчук Аллі Володимирівні та батькам за участь у заході, а педагогічному колективу за належний рівень його організації та проведення.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165