26-27 листопада 2019 року в Івано Франківському базовому медичному коледжі для студентів та викладачів пані Ґеня Самборська – голова, член європейського інституту сімейної освіти, сімейний консультант, експерт з біоетики та пан Мирослав Возняк – заступник голови громадської організації «Християнський рух за життя» провели семінар – тренінг на тему: «Системні фактори репродуктивного здоров’я».
Пані Ґеня та пан Мирослав вже не вперше проводять такі семінари в нашому навчальному закладі.
Програма була дуже цікава та насичена. Говорили про переваги та можливості МРП, про труднощі та проблеми, активно обговорювали питання абортів.
Протягом двох днів вивчали наукові методи розпізнавання плідності. Майбутні акушери та фельдшери засвідчують, що ці знання є цікавими та необхідними.