Новини

Засідання малої педагогічної ради

     28 листопада 2019 року в коледжі відбулося планове засідання малої педагогічної ради. Педагоги обговорили ряд важливих питань, які мають значення у системі навчально-виховного процесу закладу.
     Завідувач відділенням Вацеба М.В. та психолог Усенко М.В. проаналізували соціально-педагогічні та психологічні проблеми студентів нового набору та їх адаптацію в навчальному закладі. Повідомлялося, що процес адаптації першокурсників до умов навчання в коледжі є дуже складним та багатогранним. Обговорювалися заходи, які дозволять подолати низку труднощів по адаптації першокурсників.
     Відповідальний секретар приймальної комісії Гафійчук І.І. ознайомила членів педагогічної ради з правилами прийому на навчання до Івано-Франківського базового медичного коледжу у 2020 році. 
     Завідувач відділеннням Валовіна А.М. зробила ретельний аналіз якості теоретичної та практичної підготовки випускників спеціалізації “Акушерська справа” до складання інтегрованого іспиту КРОК М.
      Секретар педагогічної ради Смицнюк Л.Ф. доповіла про виконання рішень педагогічних рад за 2018-2019 н.р.  Повідомлялося, що 98% рішень є виконаними. Окремі питання внесено у плани циклових комісій і будуть виконуватися у запланований термін.
     Інженер з охорони праці Гевюк В.В. у своєму виступі звернув увагу на проведення повторних інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, а також ознайомив з правилами безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки в осінньо-зимовий період та період канікул.
     Із узагальненнями з важливих питань порядку денного педагогічної ради виступив директор коледжу Володимир Стасюк.
Секретар педради Смицнюк Л.Ф.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165