08 грудня 2019 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів-медиків та працівників лікувальних установ України "Ліра Гіппократа – 2019".
Фестиваль-конкурс відбувався в концертному залі Київської дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака і зібрав медичну громадськість з усієї України. Це були як медичні працівники, лікарі, так і студенти з понад десяти медичних вишів України.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Ліра Гіппократа» є професійним мистецьким святом. Засновником і організатором його є творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України». Фестиваль-конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури України. Метою конкурсу є сприяння популяризації українського мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів, підсилення впливу професійного та аматорського українського сучасного мистецтва.
Івано-Франківський базовий медичний коледж на конкурсі представляла студентка-третьокурсниця Марина Доровських, яка взяла участь у співочому конкурсі естрадного жанру. Студентка отримала диплом першого ступеня. Окремо дипломом за високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва нагородили художнього керівника Ганну Кушнір.
Педагогічний та студентський колективи коледжу вітають Марину Доровських з перемогою і бажають нових творчих злетів!