Новини

Перемога на конкурсі «Пісенний вернісаж»

     Успішним, як і в попередні роки, був виступ студенток Івано-Франківського базового медичного коледжу (Івано-Франківського медичного фахового коледжу) в обласному конкурсі солістів «Пісенний вернісаж» серед студентів закладів фахової передвищої освіти – Марини Доровських, Христини Семенюк і Зоряни Грушецької.
     Такий конкурс департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації проводить «задля популяризації сучасної української пісні, підтримки та розвитку вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, налагодження творчих контактів між керівниками вокальних колективів, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі, змістовного проведення дозвілля молоді». І хоч довелося цьогоріч проводити конкурс дистанційно, вкотре переконуєшся, що серед студентів закладів фахової передвищої освіти, незалежно від майбутнього фаху, багато талановитих юнаків і дівчат.
     Загалом у другому етапі конкурсу взяло участь 30 студентів із 16 коледжів. Серед цьогорічних призерів у трьох номінаціях «Українська популярна музика», «Народна пісня» та «Світовий хіт» є представники медичного і фізкультурного, політехнічного і торговельно-економічного закладів, аграрних, коледжів ресторанного сервісу і туризму, технологій та бізнесу. Географічно – з Івано-Франківська, Калуша, Бурштина, Рогатина.
     У номінації «Українська популярна музика» перше місце здобула студентка 8 групи IV курсу спеціалізації «Сестринська справа» Марина Доровських. Вона виконала пісню «Молитва». До речі, саме в цій номінації було найбільше виконавців, відповідно і найбільша конкуренція. Марина Доровських нагороджена грамотою департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації. Вітаємо з перемогою! В минулому році Марина теж здобула перше місце в конкурсі «Пісенний вернісаж» у номінації «Народна пісня».
     Ще п’ятьом учасникам конкурсу оголошено подяки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації. Серед них і студентка 2 групи IV курсу спеціалізації «Сестринська справа» Христина Семенюк.
     Відзначено також заступників директорів з виховної роботи та керівників гуртків, які підготували переможців конкурсу, зокрема заступницю директора з виховної роботи ІФБМК Наталію Валеріївну Мальованчук.
     За словами директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання Михайла Кузбита, запроваджене через карантин дистанційне навчання не стало значною перешкодою для творчості. Учасники конкурсу показали високий рівень виконавської майстерності у поєднанні з чудовим володінням голосу, індивідуальною манерою виконання. Виконавці продемонстрували неймовірну артистичність, чудові вокальні навички сценічну майстерність.
Прес-центр коледжу.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165