Новини

Флешмоб до дня народження Ліни Костенко

     Студенти і викладачі Івано-Франківського медичного фахового коледжу, як і мільйони українців, сьогодні відзначають 91-у річницю від дня народження культової письменниці Ліни Костенко.
     Її твори  захоплюють громадянською позицією і надзвичайною ліричністю, глибиною і образністю, змушують думати, співпереживати, мріяти, любити. Її твори навчають і лікують. Вони нікого не залишають байдужими.
     Студенти 9 групи ІІ курсу спеціалізації "Сестринська справа "(керівник групи Олена Миколаївна Рудницька) провели флешмоб до дня народження Ліни Костенко. До читання улюблених віршів геніальної поетеси долучилися і викладачі коледжу.
     Добірку матеріалів про Ліну Костенко підготували і працівники бібліотеки Івано-Франківського меличного фахового коледжу та виклали на сторінці бібліотеки у Фейсбуці. Можна пройти тест "Що ви знаєте про Ліну Костенко".
     Її життя є прикладом чесності, небайдужості, патріотизму. Її  творчість вражає геніальністю.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165