Новини

Відбувся загальноколеджний конкурс читців поезії

     В Івано-Франківському медичному фаховому коледжі 19 жовтня відбувся загальноколеджний конкурс читців як відбірковий етап обласного конкурсу поезії, присвяченого Дню української мови та писемності, серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
     Такий конкурс проводиться відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної держадміністрації з метою популяризації українського поетичного слова, виявлення обдарованої молоді, розвитку художнього смаку студентів, знання, осмислення краси художнього слова, вдосконалення мистецтва живого мовлення, залучення студентської молоді до книги як джерела знань, глибокого вивчення культури рідного краю. Традиційно конкурс присвячений Дню української мови та писемності. І традиційно у ньому беруть участь студенти ІФМФК.
     Перший етап конкурсу – відбірковий проходить у закладах освіти, щоб визначити найсильніших, хто представлятиме коледжі, технікуми, училища на обласному конкурсі.
     В ІФМФК в загальноколеджному конкурсі взяло участь 26 читців – це студенти різних курсів і різних спеціалізацій. Вони читали різну поезію, зокрема вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка, Ліни Костенко. А троє студентів виконували власну авторську поезію.
     Журі визначиться, хто представлятиме Івано-Франківський медичний фаховий коледж у другому етапі обласного конкурсу у двох номінаціях – «Патріотика» та «Лірика». Тривалість виступу не повинна перевищувати 3 хвилини.
     Обласний конкурс проходитиме в дистанційному форматі 10 листопада, одразу після Дня української мови та писемності.
     А от загальноколеджний відбірковий конкурс проводився в очному форматі, однак з дотриманнях заходів протиепідемічної безпеки з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. З огляду на те, що ще не запущена система опалення у коледжі, проходив він в методкабінеті.
     Зазначимо, що в минулому році через COVID-19 і відбірковий етап в ІФМФК, і обласний конкурс проходили дистанційно. Тоді перемогу на обласному конкурсі поезії здобула студентка Івано-Франківського медичного коледжу спеціалізації «Лікувальна справа» Христина Яворська.
     Бажаємо успішного виступу представникам ІФМФК і на цьогорічному обласному конкурсі поезії, присвяченому Дню української мови та писемності, серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
Пресцентр коледжу.

    

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165