Новини

«Козацькі забави»: ми нащадки козацького роду

 Дню захисників та захисниць України і Дню українського козацтва, які відзначатимемо 14 жовтня, приурочені «Козацькі забави», що відбулися 5 жовтня в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі. Спортивні естафети та ігри проходили серед студентів І і ІІІ курсів спеціалізації Лікувальна справа.

Чотири свята припадають на 14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва, День створення УПА. Ця дата символізує нерозривний зв’язок багатьох поколінь захисників України, від часів козацтва до сьогоднішніх оборонців нашої держави, які відстоюють незалежність і цілісність України у розв’язаній росією війні.

Розум, кмітливість, сила, витривалість – хіба не такими були українські козаки? З ХV століття ширилася світом слава про Запорізьку Січ, про героїчні звитяги, походи і подвиги козаків. А сьогодні нащадки славних козаків можуть показати свої знання з історії козацтва, національно-визвольних змагань та продемонструвати фізичну міць та силу – такою є ідея «Козацьких забав» в ІФМФК.

Урочистості додавало те, що розпочиналися вони зі спільного виконання Гімну України та підняття національного синьо-жовтого прапора.

На другій парі у залі спорткомплексу коледжу змагалися три команди І курсу (керівники Надія Романівна Мацевко та Володимир Миколайович Яцків), на третій – дві команди ІІІ курсу (керівники Олександр Романович Кравець і Юрій Васильович Карабін).

В кожній команді по десять учасників, які показували ерудицію і кмітливість під час інтелектуальних ігор, силу, спритність і витривалість – під час конкурсів і виконання спортивних вправ. Інтелектуальні ігри (запитання з історії України) доповнювали конкурси: естафети з елементами баскетболу, теніс, міні-футбол.

Можна уявити собі, які пристрасті вирували не лише серед учасників змагань, а й серед вболівальників. Бо підтримка залу для кожної команди багато важить. Для найактивніших вболівальників були солодкі призи.

Додаткових емоцій додали музичні номери та виступ групи підтримки «шуршиків» – черлідерів, як у спорті.

На І курсі перемогу здобула команда 5 групи, на другому місті – 1 група, на третьому – 10 група. Переможцем на ІІІ курсі стала команда 5 групи, друге місце – у студентів 1 групи. Всі учасники змагань отримали солодкі призи.

Додамо, що на ІІІ курсі «Козацькі забави» вже є традиційними, проводяться років з десять. А для першокурсників стали відкриттям на кшталт «не навчанням єдиним». Різноманітних цікавих заходів у коледжі буде ще багато, лиш би війна швидше закінчилася.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165