Інформація про тренінги

Відповідно до Календарного плану підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою, затвердженого департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, на базі відділення післядипломної освіти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вулиця Гетьмана Мазепи, 165) у 2024 році будуть проведені наступні тренінги:

План заходів безперервного професійного розвитку

Тренінги проводяться в очному форматі, тривалість – 1 день (8 год).

Для участі запрошуються молодші спеціалісти з медичною освітою закладів охорони здоров’я області. Для працівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності участь у тренінгах безкоштовна.

Після завершення тренінгу слухачі отримують сертифікат.

Попередня реєстрація на тренінги розпочинається з 02 січня 2024 року та здійснюється в online форматі (путівки не передбачені). Кількість слухачів для кожного навчального тренінгу подана у таблиці. Реєстрація закривається після завершення формування групи.

Для реєстрації слухач обирає тему тренінгу (чи кількох тренінгів) та дату його проведення; заповнює реєстраційну форму.

 

Для реєстрації натисніть сюди

 

Телефон для довідок 528-004

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165