Новини

Маскувальні сітки для наших захисників

     Здобувачі освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відгукнулися на пропозицію співпраці з центром підтримки переселенців «ЯМаріуполь», який діє в Івано-Франківську, і долучаються до плетіння маскувальних сіток.
     З 28 лютого щодня по 6-7 студенток, які проживають в гуртожитку ІФМФК, в позаурочний час приходять на вулицю Військових ветеранів біля парку воїнів-інтернаціоналістів, щоб долучитися до волонтерської ініціативи. По кілька годин вони плетуть маскувальні сітки, потреба в яких на передовій є велика.
    Громадська організація забезпечує матеріалами і відповідно облаштованим місцем, студентський внесок – це робочі руки. І усвідомлення, що це особистий внесок кожного у підтримку наших військових.
    Маскувальні сітки відправлятимуть на фронт для маріупольських підрозділів. Вони допомагають замаскувати позиції наших захисників та зробити їх невидимими для очей ворога, а, отже, рятують життя воїнам.
    Представники центру «ЯМаріуполь» дуже задоволені роботою студенток і висловлюють вдячність колективу Івано-Франківського медичного фахового коледжу.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165