Новини

Тренінги з домедичної допомоги в Заболотівській громаді

     Виїзна бригада КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) 11 квітня провела чергові виїзні тренінги з домедичної допомоги – цього разу в Заболотівській територіальній громаді Коломийського району.
     На виконання листа департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної ради від 13 лютого 2024 року, відповідно до плану роботи ІФМФК у відрядження до Заболотова поїхали викладач хірургічних дисциплін Петро Богданович Годованець та здобувачі освіти у якості асистентів Діана Михалків (IV курс, 6 група), Олександра Тичковська (IV курс, 2 група) і Світлана Гуцуляк (ІІІ курс, 6 група). Були проведені тренінги з домедичної допомоги для викладачів і здобувачів освіти Заболотівського ліцею імені Мирослава Попадюка та Іллінецького ліцею.
     В обох освітніх закладах заняття викликали великий інтерес. Разом з тренером та асистентами учасники навчань відпрацьовували навички зупинки критичних кровотеч та серцево-легеневої реанімації: накладання кровоспинного турнікету, проведення непрямого масажу серця, штучної вентиляції легень мішком Амбу, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Як додаткова тема, йшлося також про невідкладну допомогу при потраплянні стороннього тіла в дихальні шляхи.
     Під час тренінгу наголошувалося, що навички надання долікарської допомоги є важливими для кожної людини, особливо в умовах війни. Це може стати порятунком людського життя.
     А для представників ІФМФК це добра справа у скарбничку підготовки до 85-річчя найстаршого на Прикарпатті медичного освітнього закладу.
Пресцентр коледж.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165