Новини

Профорієнтація в коледжі

     Профорієнтація в Комунальному закладі фахової передвищої освіти «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» Івано-Франківської обласної ради (вул. Гетьмана Мазепи, 165)
     16 травня з ініціативи кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи проведено профорієнтаційну зустріч зі студентами Івано-Франківського медичного фахового коледжу. З умовами вступу у 2024 році потенційних абітурієнтів ознайомив відповідальний секретар Приймальної комісії Іван ПЛЕЦЬ. Доповідач розкрив особливості цьогорічної вступної кампанії, розповів про спеціальності та освітні програми, за якими навчаються здобувачі вищої освіти, а також наголосив, що студенти ПНУ мають можливість отримати різні стипендії від міжнародних фондів і організацій, навчатися за програмами подвійних дипломів.
     Про переваги навчання за спеціальністю “Соціальна робота” (освітні програми “Соціальна робота”, “Соціальна педагогіка”), успіхи й досягнення здобувачів вищої освіти випускникам розповіла доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Надія САБАТ, наголосивши на затребуваності професій соціального педагога / соціального працівника, широкими можливостями працевлаштування після завершення навчання. У час війни, наголосила доповідач, професійна соціальна робота розширює напрями, методи й форми роботи. А в поствоєнній Україні професії соціального педагога / соціального працівника будуть особливо затребуваними, адже розвиток сфери соціальних послуг є одним із вагомих напрямів відбудови сильної незалежної держави. Надія Володимирівна зауважила, що навчання за спеціальністю «Соціальна робота» відкриває перед випускниками коледжу надзвичайно широкі можливості для особистісного розвитку й самореалізації, адже зараз відбувається інтеграція медичної допомоги і соціальної роботи: «російсько-Українська війна, кризові явища в суспільно-політичному житті України, відсутність реального соціального захисту малозабезпечених, людей з обмеженими можливостями, низька якість медичного обслуговування, незадовільна екологічна ситуація спричиняють погіршення психосоматичного здоров’я населення, особистісне неблагополуччя, відчуття незахищеності. Задля зниження соціального напруження в суспільстві необхідним стає впровадження нової професійної міждисциплінарної діяльності профілактичного, лікувально-діагностичного, психологічного, реабілітаційного та соціально-правового характеру, адекватних форм, методів і технологій медико-соціальної роботи, що сприятимуть збереженню, відновленню і зміцненню здоров’я населення».
     Глибше ознайомитися з особливостями цьогорічної вступної кампанії можна за покликанням https://admission.pnu.edu.ua
     Долучайтеся до нашої студентської родини та разом будемо відбудовувати Україну після Перемоги. Запрошуємо на навчання!

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo