Новини

Випуск-2024: вручення дипломів 

    212 випускників спеціальності 223 Медсестринство ОПП Сестринська справа та ОПП Лікувальна справа завершили навчання в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) в ювілейний для освітнього закладу рік 85-річчя. Символічно, що вручення дипломів здобувачам освіти відбулося 28 червня, у національне свято – День Конституції України. Всі випускники отримали дипломи фахових молодших бакалаврів та книги «Мати і дитина». У цей день від коледжу було передано військовим два дрони на передову.
     Позаду складні чотири роки здобуття фаху – складні, бо на долю здобувачів освіти припали пандемія COVID-19 і московсько-українська війна. Довелось їм пройти через карантинні обмеження і дистанційне навчання, повітряні тривоги і виключення світла, заняття в укритті і менші можливості практики в медичних закладах. Але під час підсумкової атестації четвертокурсники показали високий рівень фахових компетентностей відповідно до Стандарту і освітньо-професійної програми. 
     І для кожного з них, для їхніх батьків, для викладачів день вручення дипломів є особливим – хвилюючим, радісним і водночас трішечки сумним. 
     Задля безпеки здобувачів освіти, а також щоб могли прийти на таку урочисту подію батьки, адміністрація коледжу вирішила провести вручення дипломів у чотири етапи в актовій залі. Спочатку отримували дипломи майбутні медсестри, крайніми – майбутні фельдшери. 
     Розпочинався захід з хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників і захисниць, які загинули за Україну, та всіх загиблих у війні і з виконання Гімну України. Як наголосила ведуча, другокурсниця ОПП Сестринська справа Анна Левицька, «завдяки захисникам, які загинули за нашу Перемогу, ми можемо вчитися». Доповненням стала пісня про Небесну Сотню у виконанні першокурсниці ОПП Сестринська справа Вікторії Іллійчук.
     Учасниками офіційного вручення дипломів були і військові. Від коледжу їм передано два дрони з тепловізорами і поворотними механізмами, які уже найближчим часом використовуватимуть наші захисники на передовій. Військові ж подарували ІФМФК бойовий прапор 50 полку Національної гвардії України.
     Наказ про вручення дипломів фахових молодших бакалаврів зачитувала заступниця директора з виховної роботи Наталія Валеріївна Мальованчук, а дипломи вручали директор ІФМФК Володимир Васильович Стасюк, заступниця директора з навчально-методичної роботи Ірина Іванівна Константюк та помічниця директора з кадрової роботи Наталія Михайлівна Мельник. 
     Сім здобувачів освіти отримали дипломи з відзнакою та пам’ятні медалі за відмінне навчання.
     Під час вручення дипломів були фото на згадку, а в цей час світлини на екрані нагадували про миті студентського життя. А ще до диплому кожний випускник отримав у подарунок книгу «Мати і дитина» (цьогорічна традиція до 85-річчя найстаршого на Прикарпатті медичного освітнього закладу).
     Вітаючи випускників, директор ІФМФК, теж колишній його випускник Володимир Васильович Стасюк побажав їм здоров’я та щасливої долі, впевненості, що війна закінчиться Перемогою і що саме їм доведеться відбудовувати Україну.
     Особливо урочиста мить – прийняття присяги випускника Івано-Франківського медичного фахового коледжу. За традицією, у цей день випускники, представники адміністрації коледжу, викладачі одягнули білі халати.
     Почесне право зачитати текст присяги отримали відмінниці навчання Юлія Захарчук, Пауліна Крив’юк, Юлія Ковальчук, Анастасія Шуляк. Слова обіцянки служити людям і медицині, працювати задля збереження здоров’я людей, підтримувати авторитет свого навчального закладу за своїми однокурсницями повторювали всі випускники. Цей текст кожний з них отримав разом з дипломом.
     З напутніми словами до випускників звернулися заступник директора з навчально-виробничої роботи Василь Миколайович Василюк і завідувачка відділення Олеся Василівна Сухоручко. Вони побажали кожному вірити в себе, бути добрими і милосердними, успішними в обраному фаху медичного працівника.
     А зі словами вдячності коледжу, викладачам, батькам виступили випускниці Наталія Олійник, Інна Білецька, Вікторія Бабій, Ангеліна Долинська. Від імені однокурсників пообіцяли гордо нести звання випускника Івано-Франківського медичного фахового коледжу, сумлінно працювати за медичним фахом на благо і на славу нашої України. 
     За традицією урочисте вручення дипломів випускникам завершував духовний гімн «Боже великий, єдиний».  
     В добру путь, дорогі випускники! 
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165