Новини

Урочисте подячне засідання педагогічної ради до 80-річчя ІФБМК

      Завершальним акордом відзначення 80-річчя з часу заснування ІФБМК, яке розпочалося солодкими подарунками від Святого Миколая, продовжилося концертом і зборами трудового колективу у грудні, стало урочисте подячне засідання педагогічної ради 21 січня.
      З вагомим здобутками підійшов колектив до свого ювілею. Про це розповів директор ІФБМК Володимир Стасюк на сторінках газет "Галичина", "Західний кур'єр", "Освітянське слово", примірники яких отримали гості. Сам він є випускником Івано-Франківського медичного училища. А найбільшими здобутками свого навчального закладу вважає те, що без залучення коштів з загального фонду бюджету було збудовано сучасний спортивний зал і гуртожиток на 92 місця, а також досягнуті вищі за загальнонаціональні результати "Крок.М". Про успіхи коледжу йшлося під час відеопрезентаціі, з якої розпочалися урочистості.
      У стінах найстаршого за віком медичного навчального закладу Прикарпаття зібралися представники обласної і міської влади, департаментів охорони здоров'я і освіти, науки та молодіжної політики обласної держадміністрації, обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я, національного медичного університету, керівники лікувальних закладів. Як наголосив Володимир Стасюк, вирішили у такий спосіб подякувати тим, "хто причетний до наших успіхів", з ким співпрацює навчальний заклад, хто його підтримує.
       Першим зі словами вітань і благословенням виступив капелан коледжу о. Йосафат Бойко. Він сказав, що відзначення 80-річчя коледжу - "це подяка Богу, що дає нам можливість робити на Землі добро".
Цього дня було вручено багато подячних грамот. При цьому керівники лікувальних закладів, серед яких чимало випускників тоді ще медичного училища, відзначали два моменти: вдячність своїй Alma mater за входження в медичну професію і вдячність за високоякісну підготовку медичних сестер, фельдшерів, акушерок, які сьогодні працюють в медицині Прикарпаття. А ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко зізнався, що багато чому вчиться у колективу коледжу та його керівника, а також наголосив, що "без медичної сестри ніхто хворого не виходить".
      16 тисяч фахівців підготовлено в ІФБМК за 80 років. Сьогодні тут навчається більше тисячі студентів, близько трьох тисяч курсантів щорічно підвищують тут свою кваліфікацію.
       За словами голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Наталії Бирчак, Івано-Франківський базовий медичний коледж - один з найавторитетніших навчальних закладів, відомий своїми численними новаціями. До слова, галузева прикарпатська профспілка і медичний коледж (тоді фельдшерсько-акушерська школа) є ровесниками, засновані 21 грудня 1939 року. Наталія Василівна побажала, "щоб творчі задуми, яких багато, здійснювалися".
       І таких задумів у колективу чимало. Як і у його керівника Володимира Стасюка, який у ці січневі дні відзначає 25-річчя на цій посаді. Тож звучали слова вітань і побажань. А ще були подарунки, які допоможуть зробити ще якіснішим навчально-виховний процес в Івано-Франківському базовому медичному коледжі.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165