Новини

Вручення дипломів акушеркам – очно і онлайн

     33 випускники спеціалізації «Акушерська справа» Івано-Франківського базового медичного коледжу (Івано-Франківського медичного фахового коледжу) 12 лютого отримали дипломи молодших спеціалістів.
     Від звичних урочистостей за участю студентів і їхніх батьків, викладачів коледжу, представників органів влади і закладів охорони здоров’я через пандемію коронавірусу довелося відмовитися. Церемонія вручення дипломів студентам (уже колишнім) 7 групи IV курсу спеціалізації «Акушерська справа» відбувалася в актовій залі коледжу, а батьки випускників, для яких це не менш хвилююча подія, змогли спостерігати за нею онлайн, на платформі Zoom.
    Традиційно перед початком урочистостей від імені випускників було покладено квіти до пам’ятника Іванові Франку. Саме ж вручення дипломів розпочалося з гімну України. Як і в минулому році, випускники прийшли на свято у білих халатах – як символ їхньої  майбутньої професії.
     Вела урочистості випускниця 2020 року Ангеліна Осадчук. І це свідчить, що колишні студенти ІФБМК не забувають Alma mater.
     Найурочистіша мить – вручення дипломів. Їх вручали директор ІФБМК, теж випускник навчального закладу Володимир Васильович Стасюк та помічник директора з кадрових питань Наталія Михайлівна Мельник. Наказ про присвоєння кваліфікації «акушерка» оголосила заступниця директора з навчально-методичної роботи Олександра Воєвода. Випускники піднімалися на сцену, фотографувалися з дипломами, а в цей час на екрані змінювали одна одну світлини з їхнього студентського життя – особливі сторінки в їхній біографії.
     Вітаючи випускників, директор ІФБМК Володимир Васильович Стасюк і голова державної екзаменаційної комісії, завідувачка жіночої консультації № 3 КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр», кандидат медичних наук Наталія Ювеналіївна Маклєцова відзначили високий рівень знань, який цьогоріч показали майбутні акушерки. Результат ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М по ІФБМК становить 77% при національному показнику 70,5%. Більше половини студентів склали його з балом понад 75, тож, як і було обіцяно, оплату за Крок.М. візьме на себе коледж. З 33 випускників відмінну оцінку за державний екзамен отримали шестеро студентів, добру – 23. На думку Наталії Ювеналіївни Маклєцової, яка є головою ДЕК в ІФБМК вже чотири роки, це найкращі результати. І це при тому, що вчитися довелося в непростих умовах: війна, пандемія коронавірусу, медична реформа.
     Ще одна урочиста мить – виголошення дипломованими спеціалістами Присяги випускника Івано-Франківського базового медичного коледжу. Почесне право зачитати її отримала староста 7 групи Ганна Томчук. Одногрупники повторювали за нею слова Присяги, обіцяючи служити Україні, людям, медицині, підтримувати добру славу свого навчального закладу.
     Ганна Томчук подякувала викладачам, які не лише навчали майбутньому фаху, а й допомагали повірити в себе. А керівник групи Олександр Андрійович Цибаньов побажав своїм вихованцям професійного зростання і щасливої долі.
     Урочистості завершилися духовним гімном «Боже великий, єдиний». В добру путь, дорогі випускники! Хай береже вас Господь!
Прес-центр коледжу.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165