Інформація щодо переддипломної практики студентів 7 групи IVкурсу спеціалізації Акушерська справа.
Переддипломна практика в 7 групі IV курсу розпочалась з 01.11 2022 року і триватиме до 18.01.2023 року. Місце проходження практики в закладах охорони здоров’я студенти обрали самостійно: м. Івано-Франківськ або за місцем проживання (Івано-Франківська чи Тернопільська область). 16 студентів залишилось в м. Івано-Франківськ, 13 - проходить переддипломну практику в районних центрах.
На жаль, пандемія та війна, яку розпочала росія проти України, внесли корективи у практичне навчання. Практична підготовка передбачає оволодіння навиками, які можна успішно засвоїти як на практичних заняттях так і при проходженні виробничої та переддипломної практики в закладах охорони здоров’я. Але пандемія та війна обмежили можливість працювати в стаціонарах.
Тому, студенти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 165) з великим бажанням пішли на переддипломну практику в заклади охорони здоров’я, стараються усунути певні недоліки в практичній підготовці. Побажаємо їм успіхів у проходженні практики.