Спортивне виховання

     Флешмоб-руханка та майстер-клас з флорболу – здобувачі освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу до Міжнародного дня студентського спорту, який відбувся 20 вересня.
     Проведення такого заходу запланували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України. Дата не випадкова – саме 20 вересня 1924 року відбувся перший студентський чемпіонат світу, тож рішенням сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було започатковане свято – Міжнародний день студентського спорту.
     На базі Івано-Франківського медичного фахового коледжу викладачі фізичної культури провели флешмоб-руханку та майстер-клас з флорболу. Були залучені здобувачі освіти І і ІІІ курсів.
     Такий день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя. Фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття.
     Саме фізична культура і спорт виховують волю до перемоги, здатність долати труднощі та плекають в кожному з нас гордість за свою країну і дух Переможців, якими повинні бути справжні українці та українки. Невід’ємною частиною та основою   внутрішньої безпеки повинні стати фізична культура та спортивне виховання.
Пресцентр коледжу.

Рух і спорт - як запорука здоров'я

   Фізична культура та спорт є складовою частиною виховного процесу і мають важливе значення у формуванні основ здорового способу життя, духовного і фізичного розвитку студентської молоді. Її завданням є створення оптимальних умов для забезпечення належного фізичного розвитку особистості, збереження її здоров’я, отримання знань про особливості організму, фізіологічні процеси в ньому, набуття санітарно-гігієнічних умінь та навичок догляду за власним тілом, підтримання і розвиток його потенціальних можливостей.

   Фізичне виховання в коледжі організовують викладачі:
 - Демків Ярослав Михайлович – спеціаліст вищої категорії;
 - Мацевко Надія Романівна – спеціаліст вищої категорії;
 - Яценко Віталій Володимирович – спеціаліст вищої категорії.
  Викладачі фізичного виховання коледжу є тією професійною групою, яка вирішує надзвичайно важливі завдання щодо прилучення молоді до здорового способу життя, організації здоров’язберігаючого середовища в закладі освіти.

 На заняттях фізичного виховання студенти коледжу отримують теоретичні знання, практичні уміння і навички, удосконалюють свою спортивну майстерність у різних видах спорту, забезпечують активну, повноцінну, гармонійну та безпечну життєдіяльність.

 

  Дирекція коледжу доклала максимум зусиль для створення комфортних умов для фізичного розвитку та оздоровлення здобувачів освіти. Матеріально-технічна база закладу освіти відповідає вимогам для проведення занять з фізичної культури та спорту. До послуг студентів у коледжі є:
- новітній спортивний зал з допоміжними приміщеннями та автономною системою опалення;
- сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, спортивним обладнанням;
- 12-ти парних антивандальних тренажерів фірми «Інтератлетика» на спеціальному спортивному майданчику.

Остання

  Важливим напрямком в організації спортивно-масової роботи є заняття у спортивних секціях. При організації роботи в секціях враховуються інтереси студентів, характер діяльності, можливості й умови.
В  закладі  освіти працюють спортивні секції: баскетбол, настільний теніс, міні-футбол. Відповідно до плану роботи викладачами фізичного виховання проводяться різноманітні спортивно-масові заходи: змагання з різних видів спорту між групами, відділеннями, Спартакіада, конкурс «Козацькі забави», матчеві зустрічі.

 З метою пропаганди здорового способу життя та навчання викладачі фізичного виховання організовували туристичні походи маршрутом: медичний коледж – Вовчинецькі гори, медичний коледж – Дем’янів Лаз, медичний коледж – м. Яремче.

  В період війни та карантинних обмежень робота викладачів фізичного виховання здійснюється в умовах змішаного навчання. Студенти  коледжу активно беруть участь у міських, обласних та Всеукраїнських челленджах, флешмобах присвячених, підтримці Збройним Силам України, екології та фізичній культурі.

 

Туристичний похід здобувачів освіти із класними керівниками груп в Карпати

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165