Загальні аспекти

Загальні аспекти

«Виховання має пріоритет над навчанням.
                                      Воно створює людину».
                                                                                           Антуан де Сент-Екзюпері
     Робота в гуртожитку спрямована не тільки на те, щоб створити комфортне місце проживання, а й забезпечити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити молодь самостійності в побуті, виховати відповідального громадянина,  порядну й чесну людину. Ці завдання глибоко усвідомлюють працівники гуртожитку, завдяки самовідданій праці яких здобувачам освіти затишно, комфортно, безпечно, цікаво.
    На території  КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР  знаходиться студентський гуртожиток (вул. Гетьмана Мазепи 165 Б).. Будівля гуртожитку – це окремий 9-ти поверховий під’їзд новобудови, який гармонійно доповнює затишне подвір’я закладу освіти. Студентський гуртожиток на 90 місць – це сучасна, зручна, світла, добре обладнана будівля.  В гуртожитку є всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку здобувачів освіти.
    На кожному поверсі розміщено:
- передпокій;
- дві спальні кімнати;
- кухня-їдальня;
- душова та туалетна кімнати з окремими умивальниками;
- лоджія.
    Для кожного блоку адміністрація закладу освіти забезпечила 2-3 холодильники, прасувальну дошку, праску, сушку для сушіння білизни. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками з ортопедичними матрацами, шафами, тумбочками, столами та стільцями, на вікнах встановлені жалюзі. Є навчальні кімнати для самопідготовки здобувачів освіти з доступом до мережі інтернет, виділена додаткова авдиторія в укритті закладу освіти на 100 місць, яку здобувачі освіти використовують постійно, незалежно від сигналів «Повітряних тривог». Зважаючи на відстань між гуртожитком і закладом освіти (10-15 м.), мешканці гуртожитку мають змогу під час «Повітряних тривог» перебувати в укритті на території закладу.  У розпорядженні мешканців гуртожитку є спортивний майданчик зі штучним покриттям, спортивним обладнанням (12-ти парних антивандальних тренажерів).
    У гуртожитку централізоване водопостачання. Є цілодобово гаряча вода (в кожному блоці встановлено бойлер) незалежно від опалювального сезону. Опалюється гуртожиток власною газовою котельнею. У випадку відсутності електропостачання, котел та сходове освітлення під’єднано до генератора. Приміщення гуртожитку утримуються у належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил. Закріплена територія та зелені насадження мають естетичний, привабливий вигляд.
    Усі мешканці гуртожитку дотримуються внутрішнього розпорядку. Для належного дотримання умов проживання в гуртожитку працюють фахові працівники (вихователь, психолог та чергові), які відповідають за такі напрямки діяльності:
  • освітній процес;
  • санітарно-побутові умови;
  • додержання правил внутрішнього розпорядку.
     Гуртожиток коледжу має власне студентське самоврядування, яке представлене Студентською радою гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією та студентством. Студентська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку, яких обирають на зборах Студради гуртожитку.

гуртожиток табл1

     Щоб  розширювати кругозір здобувачів освіти Студентська рада гуртожитку разом із працівниками гуртожитку проводять огляд-конкурс «На кращу кімнату», також вечори відпочинку з іграми, конкурсами такі як: «День студента», «Великодня майстерня» та інші заходи.
     Вся робота в гуртожитку направлена на розвиток єднання студентської родини.
     Розмір плати за проживання станом на 01 квітня 2023 року становить 600 грн. за один місяць. Оплата за проживання в гуртожитку здійснюється попередньо за весь семестр або рік.
     Поселення здобувачів освіти в гуртожиток відбувається в кінці серпня та  на початку вересня на весь навчальний рік, згідно порядку поселення здобувачів освіти в студентський гуртожиток.
     Адміністрація закладу освіти проводить постійну роботу щодо покращення умов проживання здобувачів освіти у гуртожитку. Активно працює студентська рада гуртожитку.
     Позачергове отримання місця у гуртожитку надається здобувачам освіти, які належать до пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, здобувачі освіти зареєстровані як внутрішньо переміщені особи та діти осіб, визнаних учасниками бойових дій.
     При поселенні у гуртожиток здобувачу освіти необхідно мати:
  1. Копію паспорта та ідентифікаційного коду.
  2. Фотокартку розміром 3х4 (1 шт.) для оформлення перепустки.
  3. Довідку стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини. Довідка надається сімейним лікарем, в якій вказується епідеміологічний стан дитини (наявність/відсутність педикульозу, шкірних захворювань, що протягом 21 дня не було контактів з людьми, які хворіють на інфекційні хвороби, не перебуває на самоізоляції тощо).
  4. Копії документів, які підтверджують пільги (за їх наявності).
    Здобувачі освіти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про студентський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку» та умов Договору про надання послуг з проживання в гуртожитку.
гурт конт

.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165