Новини

Тренінг для молодших медичних спеціалістів

     1 листопада на базі відділення післядипломної освіти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відбувся навчальний тренінг «Участь медичної сестри в проведенні електрокардіографії. Основи розшифрування ЕКГ». У заході взяли участь шістнадцять молодших спеціалістів з медичною освітою закладів охорони здоров’я області та студенти 4 «Б» групи ІІІ курсу спеціалізації «Сестринська справа».
     Викладач циклової комісії терапевтичних дисциплін Вібла Ірина Василівна (викладач вищої категорії, викладач-методист, лікар вищої кваліфікаційної категорії) ознайомила учасників з методикою знімання ЕКГ та підготовкою пацієнта до проведення, основами аналізу електрокардіограми. Лікар відділення функціональної і ультразвукової діагностики КНП «Обласна клінічна лікарня» ІФОР Гричинюк Ольга Миколаївна звернула увагу слухачів на можливі помилки при зніманні ЕКГ, особливості знімання ЕКГ у пацієнтів із ампутацією кінцівок, провела характеристику змін на ЕКГ при захворюваннях серця.
      Учасників тренінгу працювали у малих групах, відпрацьовували навички знімання ЕКГ, вчились визначити ритм та частоту серцевих скорочень, джерело збудження, проводили оцінку функції провідності, аналізували зубці та комплекси ЕКГ під керівництвом завідувачки медичного пункту коледжу Федоришин Галини Іванівни. А лікар бригади № 55 КНП «Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради» Стойка Олександр та фельдшер Лацко Володимир відпрацювали з учасниками тренінгу навички знімання електрокардіограми в умовах «швидкої», тактику дій медиків у разі діагностування у пацієнта гострого інфаркту міокарда, ТЕЛА, аритмій.
     Учасники тренінгу шляхом тестування провели самооцінку набутих в результаті навчання знань, компетентностей і практичних навичок та отримали сертифікати.
     Організатори та учасники тренінгу висловлюють щиру подяку експертці департаменту охорони здоров’я ОДА, заступниці медичного директора з медсестринства КНП «Обласна клінічна лікарня» ІФОР Ружило Наталії Степанівні та медичному директору КНП «Обласний клінічний центр ЕМД та МК ІФОР» Бойчуку Ігорю Івановичу за сприяння та допомогу в організації і проведенні тренінгу.
      Наступний тренінг для молодших спеціалістів з медичною освітою на базі відділення післядипломної освіти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР відбудеться 22 листопада, тема: «Гігієна рук та засоби індивідуального захисту в роботі молодшого медичного спеціаліста».

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165