Завершилось навчання на циклі спеціалізації за фахом «Організація охорони здоров’я» для контингенту слухачів «Головна сестра медична/брат медичний, акушерка». Таке навчання на відділенні післядипломної освіти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165), проводилось вперше, а до підготовки навчального плану та програми, окрім працівників відділення, була залучена керівник циклу, експертка департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, заступниця медичного директора з медсестринства КНП «Обласна клінічна лікарня» ІФОР Наталія Степанівна Ружило.
Головні медичні сестри (заступники медичного директора з медсестринства ЗОЗ) вивчали організацію системи охорони здоров’я у світі та в Україні, фінансування системи охорони здоровя; механізм забезпечення ліків в Україні, реалізації програми реімбурсації «Доступні ліки»; питання медсестринського менеджменту, управління персоналом, інформацією, технологіями та якістю в охороні здоров’я. Особлива увага під час навчання слухачів також приділялась питанням проходження медичними закладами ліцензування та акредитації; забезпечення інфекційної безпеки та контролю в ЗОЗ, забезпечення безпечних умов праці; порядку надання невідкладної допомоги, створення СОП, планування та організації післядипломного навчання молодших спеціалістів.
Всі слухачі циклу успішно пройшли тестування у електронному форматі та отримали свідоцтва відповідного зразка.