Для студентів Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу проведено тренінг з невідкладної медичної допомоги під керівництвом викладача хірургічних дисциплін КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) Яцківа Володимира Миколайовича.
Учасники тренінгу отримали знання щодо зупинки кровотеч та проведення серцево-легеневої реанімації.Активно відпрацьовані практичні навички (накладання джгута САТ, непрямий масаж серця, штучна вентиляція легенів з допомогою мішка Амбу, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора). Вміле і своєчасне застосування даних навичок є важливим для порятунку життя людини, що знаходиться у критичному (невідкладному) стані.