Новини

Тренінги з домедичної допомоги в Надвірні

     Виїзна бригада КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) 21 травня провела виїзний тренінг з домедичної допомоги в Надвірнянському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. 
     Близько пів сотні школярів і вчителів взяли участь у тренувальному занятті, яке провів викладач хірургічних дисциплін Петро Богданович Годованець з допомогою студентів-асистентів. Разом з слухачами відпрацьовували навички зупинки критичних кровотеч, серцевої та дихальної реанімації: непрямий масаж серця, штучна вентиляція легенів мішком Амбу, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора, невідкладної допомоги при потраплянні стороннього тіла в дихальні шляхи.
    Серцево-легеневу реанімацію відпрацьовували на муляжах і фантомах, які бригада ІФМФК привезла з собою, а накладання кровоспинного турнікету школярі мали змогу проводити і на собі, і один на одному. Саме така практична складова тренінгу найбільше подобається його учасникам.
    Водночас наголошувалося, що навички надання долікарської допомоги є важливими для кожної людини.
    Такі виїзні тренінги представників ІФМФК відбуваються у рамках підготовки до 85-річчя найстаршого на Прикарпатті медичного освітнього закладу.
Пресцентр коледж.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165